خانه

JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD

نمایه شرکت

جیانگسو دریای مارت پلاستیک شرکت با مسئولیت محدود در سال 2014 تاسیس شده است، تولید کننده محصولات پلاستیکی و مرتبط با امکانات آزمایشگاهی مجهز و نیروی قوی فنی است.

محصولات ما به طور گسترده ای توسط کاربران مورد اعتماد و قابل اعتماد هستند و می توانند به طور مداوم نیازهای اقتصادی و اجتماعی را تغییر دهند. محصولات ما عبارتند از: سینی پلاستیکی، سطل زباله های پلاستیکی، جعبه های توزیع، سبد معاملات، پد، مخازن آب، جعبه گردش خون ضد انفجاری، بشقاب توخالی، جعبه، دفتر و نیروی کار. محصولات ما به طور گسترده در لباس، ماشین آلات پلاستیکی، الکترونیک، ابزار دقیق، مواد غذایی، محصولات آبزی، تدارکات و انبارداری و سایر صنایع، با طیف گسترده ای، کیفیت خوب، قیمت مناسب و طرح های شیک استفاده می شود.

شرکت ما همیشه به فلسفه کسب و کار متکی بر کیفیت، یکپارچگی و اعتباری پایبند است. ما روابط دوستانه و همکاری با صدها مشتری داخلی و خارجی ایجاد کرده ایم و محصولات ما به خوبی در سراسر جهان فروخته شده است.

شرکت ما به ارمغان می آورد روح نوآوری را به ارمغان می آورد و بر تولید محصولات پلاستیکی با کیفیت بالا و ارائه بهترین خدمات با فرایند تولید محصول حرفه ای، پایگاه تولید مدرن، تجهیزات اتوماسیون پیشرفته، مکانیزم تست کیفیت دقیق، امکانات لجستیکی راحت، مدیریت صدا و سیستم خدمات .

ما از مشتریان جدید و قدیم از تمام جنبههای زندگی قدردانی میکنیم تا با روابط تجاری آینده و موفقیت متقابل ارتباط برقرار کنیم!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

از زمان تاسیس آن در سال 2014، Jiangsu Sea Mart به سرعت در حال حرکت است.

در سال 2016، ما به کارخانه های جدید منتقل شدیم تا ظرفیت تولید خود را دو برابر کنیم تا نیازهای بازار محصولات ما را تامین کند.

JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD JIANGSU SEA-MART PLASTIC CO.,LTD
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : SMPC

تعداد کارمندان : 100~300

فروش سالانه : 15000000-18000000

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب پالت پلاستیکی قابل حمل برای فروش کیفیت خوب پالت پلاستیکی قابل حمل برای فروش کیفیت خوب پالت پلاستیکی قابل حمل برای فروش